Adem Kılıççı Survivor şampiyonluk hikayesini ve yaşananları anlattı

Adem Kılıççı Survivor şampiyonluk hikayesini ve yaşananları anlattı

Survivor 2018’e All Star takımından katılan ve “Virgül bırakmıştım noktayı koymaya geliyorum” sloganıyla dikkat çeken Adem Kılıççı şampiyon oldu. Şampiyonluk sonrasu Survivor Panorama’ya katılan Adem yaşadıklarını ve hislerini açıkladı.

Survivor 2018’de şampiyon olan Adem Kılıççı yaşadıklarını ve hislerini Survivor Panorama’da anlattı:

Şampiyon olduğu açıklandığında neler hissetti?

“Klişe bir söz söylemek istemiyorum. ‘Anlatılmaz yaşanır’ diyemem. O anı sancılı bir şekilde yaşıyorsunuz, git geller yaşıyorsunuz. Kendimi; elim, kolum ayaklarım bağlı kurtulmaya çalışıyorum ama bir türlü kurtulamıyorum gibi hissediyordum. Benim ellerimi açmak için de uğraşan birileri varmış gibi, dışarıdaki insanlar beni kurtaracaklar gibi hissediyordum”

“O karar açıklanınca birden bire ellerim açılacak ve özgürlüğüme kavuşacakmışım gibi bir hisse kapıldım. Korku da yaşadım. Nagihan çok güçlü rakipleri eledi. Ben de kendim değerlendirdiğimde üstün görmüyordum. Hem korku hem stres hem belirsizlik ve kurtulma isteği var. Çok değişik bir duyguydu”.

Survivor Adem “Hilmi’nin şampiyon olma olasılığının çok yüksek olduğunu düşünüyordum. Başta tereddütlerim vardı. Yarışı bırakmak istemedim. Sonlara doğru çok değişti. Bir ara Turabi ile finale çıkarız gibi geldi. Sonra sakatlandı. İnanılmaz üzüldüm. Sonra şansının azaldığını hissettim. Sonra Nagihan ile Sema arasında fark yükseldi” dedi.

Adem sözlerine şöyle devam etti “Nagihan eğer Kıbrıs’a gelirse şansının yüksek olduğunu düşünüyordum. Anıl ile de Kıbrıs’a kalacağımı düşündüm. Nagihan’ın üstün performansı halkımız tarafından takdir edildi. Hilmi elenince tedirgin oldum.”

Survivor 2018 sezonun Adem Kılıçcı ile Turabi Çamkıran arasında sık sık kavga çıkmış ve seyircilerin en çok merak ettiği konulardan birine dönüşmüştü. Adem Kılıçcı, tartışmaların ardından ikilinin arasının yumuşadığını anlattı:

“Turabi ile yaşadığımız şeyi Serhat ile yaşamadım. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı. Turabi, karşısındaki insanın açığını bulup sinirlendirebilecek biri. Ona bunu söyledim ‘Evet hata bende. Sen bana iyi dayandın’ dedi. Son zamanlarda biz işi şakaya vurmuştuk.”

Sen olmasaydın kimin şampiyon olmasını isterdin?

Ben Anıl’a şampiyonluğu yakıştırıyorum. Anıl dışarıdan sempatik değil. Ekran başında gerçekten sempatik. Anıl’ı tanıdıktan sonra farklı bir yönü olduğunu görüyorsunuz. Anıl’ın şampiyon olmasını isterdim. Nagihan gerçekten hakediyordu. Ben olmazsam şu şampiyon olsun durumunu geçen sene yaşadım. ‘Ben olmayacaksam Ogeday’ olsun dedim.

Leave a Comment

Your email address will not be published.